Æлена (barskaya) wrote,
Æлена
barskaya

Даже Парасюк прихуел

...напишу про інавгурацію. ))))) Хочу зразу сказати, що такої кількості бандитів і корупціонерів в одному місці я ще не бачив. Але також були і дуже порядні люди які прислухались до пропозицій і намагались давати відповіді на питання.

Tetiana montian:

шкода, що бога нема.

шкода, що ті, хто замутив майдан, розвалив країну, здав її з потрохами під зовнішнє управління та загубив тисячі безневинних життів - прекрасно почуватимуться і надалі, і максимум, що втратять - це трішки бабла, кількість якого відновлять майже миттєво.

шкода, що багато чистих та наївних пасіонаріїв так ніколи і не знайдуть в собі сили визнати, що їх тупо використали для внутрішніх розборок олігархів, які давно помирилися та зворушливо побухали всі разом на фуршеті з приводу інаугурації мила, яким замінили шило.

...вчіть суспільствознавство, діти та дорослі. це єдиний шлях, по якому варто йти, аби не бути наївним гарматним м’ясом і не загинути за інтереси олігархів, які не вважають вас навіть тарганами. школа юного кальмара завжди до ваших послуг - https://www.facebook.com/groups/calmars

==="знаешь, как это происходит? появляются идейные, как ты, и начинают раскачивать страну, – як потім виявиться, це про майдан. – и журналисты. если бы не журналисты, ничего этого бы не было. это из-за тебя гибнут мои ребята".===

http://www.theinsider.ua/politics/5391a2552f9c2/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment