Æлена (barskaya) wrote,
Æлена
barskaya

чий я проект?

Volodymyr Parasyuk:
А я думав коли почнеться обливання брудом?)Так бачу ,що процес запущений. Знаєте чий я проект? - мами і тата, а також бабус,і яка мене виховувала, діда який розказував про УПА коли корову пасли у селі. Ще в мене є друг отець Пантелеймон, можливо я його проект.? Тому п. Романенко, запрошую вас до себе в гості подивитесь як я живу, мій батько розкаже як потрапили на сцену. Поїдете з нами на схід і напишете репортаж про те як воюють хлопці з Дніпра.

Danil Tkachenko:
Ну для тех кто не понял про Парасюка, сцена майдана в последние 6 месяцев - это как 1й канал в России, эфир на котором очень дорого стоит. С нее делаются главные заявления и к ней прикованы куча камер, которые потом тиражируют все в ящик и интернет. Собственно тот кто контролирует сцену, сильно влияет на информ политику в стране. Поставь туда человечка который переживает и он скажет на эмоциях что пора воевать. Нет, он возможно не будет заказной, но его поведение прдсказуемо, а значит - он управляем. Вот вамм и сказка.

Dmitry Webdaemon Levinsky:
Про мужественный прорыв Парасюка на сцену - смешно читать просто. Буквально за несколько минут до него на сцену не смог пробиться Гриценко в сопровождении (sic!) вооруженной охраны.

Yuriy Bilak:
та при чому тут щирість парасюка? хто говорить що він не щирий? він щирий, але його використовують, а він про це і не догадується...а може він і не такий щирий...пам"ятаю на шустері він казав, що дайте команду і ми приведемо вам царьова з донецька...це вже не на щирість смахує, а не черговий "зондаж" коломойського.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment