Æлена (barskaya) wrote,
Æлена
barskaya

Зиновьевич, говоришь...

Kомандир роты спецбатальона "Днепр-1" Владимир Зіновійович Парасюк лидирует в округe №122, Львовская область.

Hародився 9 липня 1987 року в селі Майдан Жовківського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області, безпартійний, проживає в селі Папірня Жовківського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №122
Парасюка Володимира Зіновійовича

Майдан показав, що українська нація може подолати будь-яку проблему. Українське суспільство нанесло важкий удар по загниваючій системі, яка нам передалась від тоталітарного режиму Радянського Союзу. На нашій землі з'явився добрий грунт для утвердження громадянського суспільства. Ми зробили рішучий крок для того, щоб відірватись від імперських планів нашого східного сусіда і побороти корупцію всередині держави.

Основна ціль, яку маємо досягти - це сильна і самостійна Україна. Це два основних принципи для досягення миру, стабільності, економічного, духовного та соціального розвитку нашої держави.

В Українському суспільстві потрібно зламати стереотип того, що Верховна Рада - це вершина, до якої можуть дійти лише ті, у кого є гроші і зв'язки. Депутат будь-якого рівня - це слуга народу, який повинен виконувати свої обов'язки, а не використовувати мандат для збагачення та вирішення особистих інтересів.

Ми повинні забезпечити рівність усіх перед законом. Всі люди мають одинакові права і обов'язки перед державою, а держава має захищати одинаково кожного українця.

Відкритість влади і вплив громадськості на державотворчі процеси в країні повинні стати головним пріоритетом розбудови нашого суспільства.

Для реалізації цих завдань я йду в депутати. Я буду боротись за таку Україну, за яку стояв Майдан, за яку йде війна на Сході - сильну, незалежну, багату, з розвинутим громадянським суспільством, без корупції і, найголовніше, країну без війни.

Для досягнення поставлених цілей, свою діяльність у Верховній Раді буду зосереджувати на наступному:

На державному рівні:
1. В першу чергу, реформа Збройних сил України та інших силових відомств, для того, щоб забезпечити ефективний захист нашої держави. Нам потрбіна боєздатна армія і дієва система внутрішньої безпеки.
2. Розслідування та покарання усіх, причетних до загибелі українських героїв на Майдані та в зоні проведення АТО.
3. Соціальний захист сімей загиблих на Майдані та в зоні АТО.
4. Ліквідація брюрократії та скорочення чиновницького апарату, які є головним гальмом для ефективного виконання життєво важливих законів.
5. Люстрація та контроль влади на всіх рівнях.
6. Реформування законодавчої, виконавчої та судової влади.
7. Рівнопартнерські відносини з країнами-членами Євросоюзу, з перспективою повноправного членства в Європейському Союзі.

На місцевому рівні:
1. Контроль за правильним та цільовим використанням коштів на місцевому рівні.
2. Збільшення повноважень місцевим Радам.
3. Розвиток і покращення інфраструктури округу (ремонт доріг, повноцінне функціонування лікарень, ФАПів, освітніх та культурних закладів).
4. Зробити пріоритетним розвиток альтернативних джерел енергії в регіонах для досягнення енергетичної незалежності держави.
5. Виховання молоді на духовних та патріотичних засадах (створення молодіжних, військово-патріотичних організацій, вишкільних таборів, проведення патріотичних змагань та заходів).

Моя ціль - не давати порожні обіцянки, а прикласти максимум зусиль для зміни існуючої системи, для побудови сильної, незалежної, багатої держави зі свідомим суспільством.

Ми переможемо! З нами Бог і Україна!


19 вересня 2014 року ____________ Парасюк В.З.
Subscribe

 • Россия -Впечатления 2

  Нашла в почтовом ящике извещение от почтовой службы о заказном письме. Соседка сказала что это про налоги на хату. Откуда: Москва 373 На ФАМИЛИЮ ИМЯ…

 • Россия - Впечатления

  1. На улицах намордники носят единицы. В частных магазинах по желанию. В магазинах сетевой торговли типа "Перекресток" или "Пятерочка" заходишь и…

 • В России

  Взяла билет в Москву, самый дешевый $290 в один конец. Билет не подлежит измемениям и даже багажа не дают с собой везти, лишь ручная кладь 10 кг.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment